Ložnice

Ložnice je výhradně soukromým územím, sloužící hlavně k odpočinku. Vzhledem k tomu, že do ložnice mimo postel a pořádnou šatní skříň téměř není další nábytek třeba, vyplatí se investovat do kvalitních a zajímavých materiálů. Vzhledem k tomu, že ložnice bývají často orientovány na sever, nebo na východ, jsou tudíž samy o sobě tmavší, vhodným materiálem mohou být lesklé lakované materiály, sklo, plexisklo nebo zrcadla, místnost se jimi rozjasní.Prohlédněte si naši fotogalerii, nechte se inspirovat.

Udělejte si představu o cenách.


Chci nezávaznou nabídku

na nábytek do ložniceTipy vášnivého spáče na vybavení ložnice


  • Investujte do kvalitní matrace. Pokud se s partnerem rádi a celou noc tulíte, jedna velká matrace je skvělé řešení, pokud ale potřebuje pro svůj spánek prostor a před usnutím se doslova odkutálíte na svou stranu postele, volte raději matrace dvě.
  • Nepodceňujte lampu na čtení. I když si čtete raději v obývacím pokoji, občas nám prostě v noci spát nejde…a proč uprostřed noci vylézat z teplé postele? Pokud ložnici sdílíte s partnerem, měl byste mít každý svou čtecí lampičku.
  • Nedocenitelným pomocníkem v ložnici je „němý sluha“. Jeho funkci může plnit židle, křeslo nebo skutečný němý sluha. Pohlídá nošené, ale ne ještě špinavé oblečení a pokoj bude stále uklizený.


Ložnice od A do Z

Postel

Dominantou ložnice je samozřejmě postel, dostatečně pohodlná a veliká.

Dominantou ložnice je samozřejmě postel, dostatečně pohodlná a veliká. Pamatujte na to, že postel v ložnici většinou musí nést váhu dvou lidí, vyplatí se nechat ji vyrobit z masivního (tuplovaného) materiálu, musí mít pevnou nosnou konstrukci. Postel umísťujeme ve většině případů ke stěně čelem, pokud možno ne přímo naproti dveřím. Ideální je, aby byl přístup k posteli ze tří stran. Nezbytností je kvalitní matrace!

Noční stolky

Noční stolky jsou praktickými pomocníky, neměly by ale ráz pokoje nijak narušovat.

Noční stolky jsou praktickými pomocníky, neměly by ale ráz pokoje nijak narušovat. Buď mohou vycházet ze stejného konceptu jako postel či skříně, nebo mohou být zcela solitérními a naprosto odlišnými kousky od zbytku vybavení pokoje.

Vestavěné skříně

Pokud součástí ložnice budou i skříně, investujte do těch vestavěných.

Pokud součástí ložnice budou i skříně, investujte do těch vestavěných. Obětujte jednu stěnu pro uložení veškerého vašeho oblečení a doplňků, než byste ložnici obestavěli klasickými skříněmi. Je-li vaše ložnice opravdu velká, můžete ji rozdělit příčkou a vytvořit k ní samostatnou šatnu.

Textilie a doplňky

K doplnění vhodné atmosféry ložnice poslouží textilní dekorace a doplňky. Který z pokojů už by měl být útulnější, než ložnice?

K doplnění vhodné atmosféry ložnice poslouží textilní dekorace a doplňky. Který z pokojů už by měl být útulnější, než ložnice?

Ceny nábytku v ložnicích

Každý náš výrobek je originál, vše vyrábíme na míru. Chcete-li si udělat alespoň orientační představu o cenách, níže najdete několik našich realizací s popisem, náčrtem a cenou.
Máte-li zájem o ložnici od nás, neváhejte nás kontaktovat.Chci nezávaznou nabídku


a vypracujte mi nezávaznou nabídku

Ohlasy klientů

„Od vaší firmy máme zhotovený nábytek do ložnice. Skládá se z rohové skříně, kosmetického stolku se zrcadlem, postele z masivu, nočního stolku a komody.V pokoji pro hosty, který se používá i jako pracovna, máme od vás zhotovené skříně na míru s kontejnerem pod televizi a dvojlůžko.Vše slouží k naší naprosté spokojenosti už 3 roky. V tomto roce jsme si od vás nechali vyrobit obývací stěnu. Při návrhu jakékoli zakázky jsem ráda,že můžu předložit svůj plán, ale také si nechat poradit od odborníka a společně ,,dojít" ke konečnému výsledku. Zároveň chci vyjádřit spokojenost při samotném kompletování všech zakázek. Technici jsou ochotní, při manipulaci pracují opatrně a uklidí po sobě. Samozřejmě jsme všem svým známým vaši firmu doporučili a budeme i nadále. Pracuji v mateřské škole a i zde vaše firma zhotovovala kryty na radiátory, šatní skříň, botníky a policové systémy, rovněž k naší plné spokojenosti .V blízké době se na vás opět obrátíme z další zakázkou. Děkuji Ilona Kuklová.“
Ilona Kuklová